Prekyba filtrais

Mann, Fram, Knecht (Mahle), Filtron, Hengst, Bosch - lengviesiems automobiliamsAutomobilių filtrai

Filtrai ir filtravimo elementai naudojami kiekvienoje be išimties transporto priemonėje. Jų paskirtis - pašalinti įvairius teršalus iš technologinių skysčių, alyvos bei oro, tuo pačiu apsaugant automobilio komponentus nuo susidėvėjimo ir gedimo.

Visuose lengvuosiuose automobiliuose montuojami keleto tipų ir paskirties filtrai:

Tepalo filtras (išvalo variklio alyvą)
Kuro filtras (išvalo benziną, dyzeliną)
Oro filtras (išvalo įsiurbiamą orą)
Salono filtras (salono oro valymui)
Pavarų dėžės alyvos filtras

Iš daugelio automobilinius filtrus gaminančių bendrovių galima išskirti du lyderius, tai - Mann ir Knecht (taip pat žinomas kaip Mahle). Šios bendrovės turi daugiamete filtravimo elementų gamybos patirtį, jas galima vadinti šios rinkos pionieriais, pastoviai tobulinančiais automobilių filtrų kokybės standartus. Mes rekomenduojame rinktis Knecht (Mahle) arba Mann filtrus Jūsų automobiliui.

Aukštos kokybės filtrus automobiliams taip pat gamina: Fram (JAV), Hengst (Vokietija), Bosch (Vokietija), Filtron (Lenkija).

Kadangi automobilių filtrai atlieka svarbia alyvos, kuro ir oro, valymo funkciją, ir be jų yra neįmanoma saugi transporto priemonės eksploatacija. Svarbu paisyti filtrų keitimo intervalus, nurodytus automobilio gamintojo.

Filtrus savo automobiliui galite įsigyti mūsų parduotuvėje Vilniuje, Naugarduko g. 96. Mes parduodame tik patikimus ir mūsų pačių patikrintus filtrus lengviesiems automobiliams.


       Atsiliepimai ir komentarai:Mes siūlome tik laiko patikrintų gamintojų produkciją

Automobilių filtrus galite įsigyti:


Pirmadienis 09:00–18:00
Antradienis 09:00–18:00
Trečiadienis 09:00–18:00
Ketvirtadienis 09:00–18:00
Penktadienis 09:00–18:00
Šeštadienis 10:00–17:00

Informacinis telefonas:
+370 640 20066

Kaip mus rasti